1. Oyuncular arasında TL/KC alım satım yasaktır.
  TL/KC Satanı kanıtlayana satan kişinin %50 KC'si ödül verilecektir.
  Bildirimleri tickete KANIT ile beraber gönderiniz.(KC'yi görüp SS almanız ve tickete yazmanız yeterli)

Sabit Konu There is an error in the selected server

Konu, 'Hatalar ve Çözümleri' kısmında GMSuramar tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. GMSuramar

  GMSuramar

  • Administrator


  Kayıt:
  4/9/15
  Mesajlar:
  770
  Beğenilen Mesajlar:
  151
  Başlıca Sebepleri; Daha önce bilgisayarınızdan herhangi bir karakter banlamışsa bu hatayı verir , veya OTP kurulu ise siteden kaldırıp deneyiniz diğer kaynağı ise ; İnternet Kafe'den girmeniz.

  Merhaba bu sorunu genelde internet kafedekiler almaktadır, Bildiğiniz gibi Internet kafe kurulumları yapılırken "toxa sistem" vb. kafe sistemleri ghost yöntemi ile otomatik tek harddiskle tüm makinalara kopyalama yapmaktadır , Oyunumuzdada hard disk serial tanıma sistemi olduğu için her bilgisayarın normalde harddiski olur ve hepsinin serial numarası farklı olur, fakat internet kafelerde dediğimiz gibi hazır olarak tek harddisk üzerinden hayalet işlemi yapılarak tüm makinalara otomatikmen 1 hard disk üzerinden kopyalamalar yapılmaktadır ve bu işlemle kafe sistemi kurulmaktadır ve kafedeki tüm makinaların normalde ayrı bir hard diski ve serial numarası olmasına rağmen, ghost işlemi yapılmış makinalar tek hard disk görür tüm kafedeki makinalar ghost hazır paketli kurulum yapılmışsa eğer tek harddisk olarak görür ve bildiğiniz gibi oyunumuzda multiclient sistemi kapalıdır 1 makina üzerinden çoklu client açılmamaktadır , ve bu sistem hard disk üzerinden çalışır " her bir makinanın 1 harddiski olduğuna göre 1 makinadan doğa olarak 1 kişi girer." " ama internet kafelerde bahsettiğimiz bu ghost sistemi ile tüm makinalar kurulduğu için ghost sistemi tek 1 hard disk üzerinden yapılan işlem olduğu için kafenizde 500 bilgisayarda olsa hepsi tek 1 hard disk ile ghost sistemi kurulmuşsa sadece o kafeden 1 tane hesap oyuna girebilir.
  Onun dışında network boot / multi boot sistemi kafe sahipleri bilir bu işlem neticesindede bu sorunu alabilmektesiniz. Windows XP, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerini herhangi bir sabit diske ihtiyaç duymadan ağ üzerinden çalıştırabilir. Sistem DHCP, TFTP, PXE, iPXE ve iSCSI protokollerini kullanan sistemler kafenizde kullanıldığı için giremiyorsunuzdur bu bahsettiğim konuyu kafe sahibiniz ile görüşünüz.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş