GMler kafasına göre ban atıyor komik sunucu :DDD

Durum
Daha fazla yanıt almak için açık değil.

joxim

OracleGamer.NET
Şubat 1, 2018
11
0
30
Bu sunucunun sahibi dışında sunucuyla ilgilenen bir tek GM yok. Diğerleri sadece kafalarına göre ban atmak ve egolarını tatmin etmek için GMlik yapıyorlar. Suramar ya bunlara gereken konuşmayı yapmalı ya da bu sunucunun ömrü olması gerekenden 50 kat daha kısa olacak. Şu saçmalığı hepiniz görün ki ona göre oynayın bu sunucuyu.

Not: SSler bana değil arkadaşıma ait.

joxim

OracleGamer.NET
Şubat 1, 2018
11
0
30
Arkadaşım tüm bunlar olurken GMSurprise ile PM'den konuşuyordu ve alttan notice geçmeden pm attığı hesabını da banladılar :D Saman altından su yürütüyorlar güya şimdi bu konu silinecek ben de ban yiyeceğim ip adresimden ve forum üyeliğimden. Sonra modem resetleyip geri geleceğim ve bu konuyu tekrar açacağım herkesi gözüne sokacağım.

joxim

OracleGamer.NET
Şubat 1, 2018
11
0
30
Hakkını yemek istemem GMBeycoast olabildiğince ilgili ve yerinde banlar atıyor, oyunda olduğu süre zarfında elinden geldiğince de geri dönüş sağlıyor. Kronos GMlik yapmıyor demesinler diye dönüş yapıyor, Surprise PM blocklu geziyor, güya ticketlere bakmakla görevli ama 15 saatte bir dönüş yapıyor ki bunun için 50 kez pm atmak gerekiyor. Kimseye söyleyecek bir şeyimiz yok madem biz de oyuncuların gözüne sokarız.

GMKronos

V.I.P.
OracleGamer.NET
Rogue
Kasım 2, 2015
5,609
904
Merhaba Arkadaşlar,

Kafaya göre ban diye birşey yoktur Hile kullanan bir oyuncu kalkıpta Ben hile yaptım demez bundan dolayı ceza alan her oyuncu haklı sebeplerden dolayı ceza almıştır .

Durum
Daha fazla yanıt almak için açık değil.