Duyuru 06.01.2021 Güncelleme Notları

GMSurprise

Theme
Yönetici
Warrior
Eylül 4, 2015
6,308
1,174
26
(K) Mage
Erkek
B-frost

Merhaba değerli arkadaşlar.Bu bakımımızda güncellemeler aşağıdaki gibidir, Liste güncellenmekte ara ara kontrol ediniz.
Discord adresimize katılmadıysanız hemen katılın :: https://discord.com/invite/PhuQT7Z

Sonraki bakımda 83/10 Karakter Rebirth aktif olacaktır.
Yeni hesapların başlangıcı 83 Level master açık olarak ayarlandı ve başlangıç itemleri güncellendi.
Yeni başlayan oyunculara 3 Günlük PUS hediyeleri verildi.(Mevcut oyunculara gün içinde letter yollanacak.)
Level atlama Expleri 1 olarak ayarlandı.(Direkt 83 olabilirsiniz.)
İsiloon ve Felankor Ronark üzerinde doğacak şekilde ayarlandı.(Saatleri kum saatinde mevcut.)
İsiloon ve Felankor droplarına Iron belt, Iron necklace, Glass belt ve Chitin Shield dropları eklendi.
Felankor drobuna Ring of the Felankor eklendi.(ROF Özel olarak ayarlanmıştır bifrost takılarının bir tık üstündedir.)
Lesath drobuna Chitin Shield eklendi.
Ronark bowl'da doğan Satir boss'una Old Iron necklace, Old Iron belt ve Old Glass belt dropları eklendi.
Ronark bowl'da doğan Satir boss'unun defansı düşürüldü.
Ronark bowl'da doğan Satir boss'unu Kesen Partydeki herkes 250 KC almaya devam edereken,hasar veren herkes artık 3 adet Skull of satir ve 100 KC kazanacak.
Etkinlik saatleri güncellendi, Oyun içerisindeki kum saatine tüm etkinlikler eklendi.(CR'ler dahil)
Karışık görünen 3-7 Günlük Premium isimleri düzeltildi.
Önceki güncellemede HP'leri yarıya düşürülen fakat aktif olmayan Draki mobları bu güncellemede aktif edildi.
Krallık sistemi aktif edildi ve 15 gün ara ile yenilecek.
Human ve Karus ilk 10 Clan başkanı Perşembe 20:00'de aday olarak seçilecek,Cuma 20:00'de Oylama başlayacak ve Cumartesi 20:00'de Krallar seçilecektir.

kadirantalya

V.I.P.
OracleGamer.NET
Warrior
Ekim 5, 2015
357
7
draki mobları ölmüyor , kaç kere girdim kesemedim , ''full +full itemliler için hazırladığımız bir etkinlik '' olarak adını değiştirin bu etkinliğin yada düşürün mobların canını . Bosslar daha kısa sürede ölüyor artık siz düşünün

GMSurprise

Theme
Yönetici
Warrior
Eylül 4, 2015
6,308
1,174
26
(K) Mage
Erkek
B-frost
draki mobları ölmüyor , kaç kere girdim kesemedim , ''full +full itemliler için hazırladığımız bir etkinlik '' olarak adını değiştirin bu etkinliğin yada düşürün mobların canını . Bosslar daha kısa sürede ölüyor artık siz düşünün
Önceki güncellemede HP'leri yarıya düşürülen fakat aktif olmayan Draki mobları bu güncellemede aktif edildi. Keşke önce okusanız.

afsivaci

OracleGamer.NET
Rogue
Aralık 29, 2020
5
1
(K) Rogue
Önceki güncellemede HP'leri yarıya düşürülen fakat aktif olmayan Draki mobları bu güncellemede aktif edildi. Keşke önce okusanız.

HP'leri yarıya düşürüldüğünü söyleyipte aktif olmamasını da keşke becerebilseniz...

Eosav

Genkaku,Eosav
V.I.P.
OracleGamer.NET
Warrior
Aralık 11, 2015
876
183
28
Ya oyun sonunu sanki çabuk getirdiniz gibi hissediyorum, hani server açılalı 1 ay olmadan direkt 83 olmak biraz garip geldi. Zaten birçok slotta pt kurularak 83'e en fazla 2-3 günde gelebiliyorduk, biraz emek verseydi insanlar buna.

Bazı değerli itemların gelmesi falan, önceden çıkartılan ve değerli sayılan itemların bazılarını değersiz konuma düşürüyor :/ Birkaç şeyin ekmeğini yemeden direkt değeri düşmesi kötü oldu.