Duyuru 29.12.2020 Güncelleme Notları

xdd

OracleGamer.NET
Mage
Aralık 29, 2020
1
0
(K) Mage
üstad merhaba gayet guzel olmuş guncelleme fakat bunca insan para yatırıyor premium vb bişeler almak icin bu zaman kaybının bir telafisi olacakmı?

cuttercrev

V.I.P.
OracleGamer.NET
Warrior
Kasım 5, 2015
141
21
25
Canı gönülden inanan varmı :) söyledikleri seyi yapcaklarına ben inandım :D

40ayak

OracleGamer.NET
Mage
Aralık 25, 2020
1
0
(K) Mage
Lütfen gereksiz post kasmayın arkadaşlar yapılan yenilikler güzel olmuş fakat abbys gemler kaldırılması iyi olmamış , yeniliklere açık bir millet olmadığımız için farklı geliyor bizlerede :D ama elinize emeğinize sağlık ,DM iron bar cıkması iyi olmamış fakat ezik scrolların parası güzel blessed kaldırılmamıştır umarım ama diyer ezik bussların parası güzel olmuş çok yer kaplıyordu. Eslant bossları mesela şahane olmuş gerçekten belli saat düşüyordu 11:00 samma shula sabitti böylelikle haksızlık olmayacak... draki itemlerinin hemen getirilmesi olayı biraz daha uzun süre sonra getirilse güzel olurmuş birde kurian yapmıycaktınız aslında 1 party 4 kişi sadece ama gerçekten kurian oyunun dengesini pk zevkini tilt edicek karakterler pvp server sonuç itibariyle inanın oyuncu kaybına neden olmuştur olacaktırda umarım olmas böyle gider herşey çok güzel yapılan güncellemelerle yaptığınız ufak dokunuşlar muslukları kıssada :D :) güzel bir aileyiz 1.yıldan beridir sizlerleyim insanın ömrü olduğu gibi herşeyin bir ömrü olduğuna inanıyorum ama yinede ortada bir emek ve çalışma var sizlerleyiz güzel nice pklara :)

harun1282

OracleGamer.NET
Rogue
Aralık 28, 2020
1
0
(H) E. Rogue
fish coinsler 200 de sınırlı kalıyo 200 den sonra daha gelmıyor duzeltebılırmısınız