OracleGamer Forum adresimize hoşgeldiniz

Merhaba
Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, kendi özel mesajınızı alabilir
ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.
Seni OracleGamer ailesinin bir üyesi olarak görmekten mutluluk duyacağız.
Daha ne bekliyorsunuz?

Duyuru Clan Tanıtım Etkinliği başladı! ( Clan ve Switch Premium kazanma imkanı )

Konu, 'Clan/Üye tanıtım bölümü' kısmında GMSurprise tarafından paylaşıldı.

1. GMSurprise

GMSurprise
    LookintomyEYES

• Administrator
    • Moderatör

Merhaba Değerli Arkadaşlar,
    Bildiğiniz üzere Her Yeni sunucumuzda, Clanlara destek olmak amacıyla Clan Tanıtım etkinliği düzenlemekteyiz.
    Bu seferki etkinliğimizde, Clanlarda Premium almak için bütçesi olmayan arkadaşları düşünerek, Her zamanki Çekiliş ödüllerinde verdiğimiz Clan Premium'a ek olarak 3 Adet Switch Premium hediye edilecektir.

Çekilişle belirlenecek 5 Şanslı Clan'a 1 Aylık Clan Premium ve Clanlarda bulunan 3 kişiye Switch Premium verilecektir.
    Toplamda 5 Clan Premium ve 15 Switch Premium hediye edilecektir.

NOT: Switch Premium verilecek kişileri Clan başkanı belirleyecek, Hediye olarak verilen Clan Premium, Switch Premium ve Hediyeleri satılamayacaktır.

Görselin altında Katılım Linki ve Kurallar bulunmaktadır.

Etkinliğe katılmak için gereken kurallar
    • Oyunda kullanacağınız Clan isminiz Konu başlığında bulunmak zorundadır.
    • Konunuzu Clan / Üye Tanıtım Bölümü'ne açmanız gerekmektedir.
    • Etkinlikten yararlanabilmeniz için Clanınız en az 8 kişi olmak zorundadır.
    • Konu içerisine Clanda bulunan En az 8 oyuncunun Oynayacağı PM'leri yazmanız gerekmektedir.
    • Clan'a ait video veya görsel varsa paylaşmanız gerekmektedir.
    • Konuyu açarken [Clanımı Tanıtıyorum] Konu ön ekini seçmeniz gerekmektedir.
    • Konuyu Clan başkanının açması gerekmekte, Ödüller verilirken Forumdan Konuyu açan kişi ile irtibat kurulacaktır.
    • Güncel konu açan kişiler konusunu yukarıdaki şartlara göre düzenleyebilir.

Etkinliğe son katılım tarihi : 06.09.2019 18:59'dur.
    Tüm katılımcılara başarılar dileriz.

disconectd bunu beğendi.
  2. disconectd

disconectd

• V.I.P Üye
    • Üye

Baştan aşağı herşeyi değiştirdiğiniz yetmiyor clan tanıtım yapan clanlara verilen ödülleride değiştirdiniz :D artık her swde görürüz bu ödülleri :)))

Sayfayı Paylaş