Golde Fish Auto Fish Dropları

madmet

V.I.P.
OracleGamer.NET
Warrior
Şubat 22, 2017
5
1
36
Ya Allah Aşkına 2 Gündür 3 Gündür Hiç Ses Vermiyorsunuz Bu Konuyla İlgili... Şimdi Size Dropları Yazayım Siz Karar Verin Bir Problem Var mı Yok mu??

Sizin Verdiğiniz 24 Saatlik Gold Fish Dropları

24 Saatlik Golden Fishing Rods Dropları
( Günlük ortalama 1-8 arası MS ve +500 Fishing kazandırmaktadır.) Sizden Alıntı Yaptığım Bu Bölümde Gözüken 24 saatte 7 Adet MS Çıktığı... Bu Matematikle Ortalama 12 Saatlik Droplar da 3.5-4 Arası Yani 3 Veya 4 Adet Ms +250 Fish Çıkması Gibi Bir Matematik Çıkıyor Ortaya

14 Saatte Çıkan Droplar İse

1 Adet MS +250 Fish Bu Arada Sanırsam Golden Fish Droplarından Abyss Gem Kaldırıldı?? Saatlerdir 1 Tane Bile Abyss Gem Gelmedi

Gelelim Auto Fish e

24 Saatlik Automatic Fishing Dropları
(24 Saatte ortalama 15-40 Arası Dragon Shell materyali kazandırmaktadır.) Paylaştığınız Görselde +500 +600 Fısh 18 Buss 4 Adet MS Gözüküyor

Bunu 12 Saate Vurduğumuzda Ortalama 1-2 Ms +200 +300 Fish 8-20 Arası Dragon Shell Materyaline Denk Gelir

Ortalama 14 Saatte Gelen Drop İse

0 MS +200 Civarı Fish 3-5 Arası Dragon Shell Materyali

İsterseniz Charları Söyleyeyim İnceleyin Doğru mu Söylüyorum Yalan mı!!!

Hayır Tamam 24 Saatlik Rakamların 12 Saatte İlla %50 si Olacak Diye Birşey Yok Bu Kabul Ama Kalkıpta Örnek Olarak 15-40 Arası Dragon Shell Diyorsanız Bir Gün 3-5 Bir Gün 8-20 Arası Bir Drop Gelir... Yok + Yok

Şimdi Söyleyin Bizim Hesabımız mı Yanlış? Oyunda mı Bir Problem Var? Yoksa Auto Fish ve Golde Fish de Kazanan Sadece Aynı Anda Oyuna 40-50 Hesap Birden Sokanlar mı??

hashirama

OracleGamer.NET
Rogue
Aralık 27, 2020
3
3
28
(H) E. Warrior
Erkek
Ronark
drobu bir boka yaramiyor ilk basta almamıstım homekoworld'de bu oto miningler hep girdi çünkü kc sini çikartamadi burada herkes aldi ve kanka alman lazım vs vs dedikleri için aldim pişmanim gerçekten bir işe yaramiyor sadece pot kasiyor :))) sinirsiz potum var zaten gemde drop yok ms de drop yok takı kırsan toz yok üstüne bide ms yi vs azaltiyorlar 3 gündür bankama 1 tane ms leader gelmedi kontrol edebilirsiniz Kakashi nickli charim 3 gündür online 1 tane MS LEADER YOK BANKASINDA 3600 kc verik be yaziklar olsun