OracleGamer Forum adresimize hoşgeldiniz

Merhaba
Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, kendi özel mesajınızı alabilir
ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.
Seni OracleGamer ailesinin bir üyesi olarak görmekten mutluluk duyacağız.
Daha ne bekliyorsunuz?

Kolsuz ve Tayfası aşşaşinaşion

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SujeWong tarafından paylaşıldı.

1. SujeWong

SujeWong

• Üye

validesultan ve Iguana bunu beğendi.
  2. SujeWong

SujeWong

• Üye

Aşşaşilernaşionş görene kadar güncel...

3. blknbrahm

blknbrahm

• Üye

OO yeni server mi açılıyor
    50 LİRA BİRİKTİREM
    DC PRE ALAM
    CARDİNAL KESİP GB KASAM
    GBLERİ SİTEYE SATAM
    O PARAYLADA 1 PAKET SİGARA ALAM 1 BARDAK ÇAY İÇEM

BİZDE BÖYLE USERLERİZ
    GARİBANAŞİON
    OYUN İÇİ PM ATABİLİRSİN KCSİNE TLSİNE 1V1 İÇİN : PuissanceK

JustHaze bunu beğendi.
  4. Dimitri

Dimitri

• Üye

SS alam , Üzerimi karalayam ki kim olduğum anlaşılmayam , boş boş konuşam falan tarzı mı cevap vereyim ? Bir çok kişi kabul eder ki CZ deki userların fazla çoğunluğu exp&farm slotlarında.NP sıralamasına ödül verilen bir serverda tabi ki keseceğiz , gerek farmer gerek exp partyleri tabi ki basacağız. O paralar & uykusuzluklar ve getirisi olan itemleri kullandığımız için özür dilememizi falan bekliyorsan , yanlış yere açmışsın konuyu. Boş muhabbete gerek yok vs atmak istersen de , 1v1 & 2v2 , ya da kaç v kaç istiyorsan , şahsıma oyun içi/forumdan ulaşabilirsin.Canlı ve PK'sı dönen her server'ı sonuna kadar oynamışlığımızla biliniyoruz zaten , bizi diğer serverlarda olduğu gibi bedava kc alıp 1 hafta oyun oynayan mage'lerden zannetmen de acınası. Günde 12 saatten fazla oyunda ve PC başındayım , dilediğin zaman nickini bile gizlemeye çalıştığın karakterinden PM atabilirsin. - MrsDeathBringer.

5. Merdoo1925

Merdoo1925

• V.I.P Üye
    • Üye

Valla buraya satir dolusu yazi yazsam boş böyle bir serverlarda pknin nerelerde döndüğünü sen de iyi bilmelisin ben de emin ol ki. Senden çok serverda gezmişliğimiz var yeri geldi herşeyi denendi hakkimizda saygilarimla dostum benim farmi birakip pk atmayi dene herşey PARA değil :=)

:) CooLPoweR

6. SujeWong

SujeWong

• Üye

Para için yapmıyoruz kendi cebimizden çıkarmadan kasmaya çalışıyoruz sayenizde anca itemsiz insanları kovalıyorsunuz birde karalama yapıyorsunuz diyorsunuz güldüm :) şimdilerde sizi pek göremiyorum neden acaba sizler ancak cepten çıkan parayla playersiniz kaç serverda denk geldim size anlatmanıza gerek yok sizi sizden daha iyi biliyorum

7. karahans1010

karahans1010

• Üye
    Nickini verde artık arka kapıdan bile çıkmana izin vermiyeyim aslanım

Sayfayı Paylaş